Narenciye Soğuk Hava Depoları

Narenciye Soğuk Hava Depoları

Narenciye ürünleri soğuk muhafaza edilmesi gereken ürünlerdir. Bunun için kaliteli bir soğuk hava deposuna ihtiyacınız olacak. Böylece narenciye ürünleriniz taptaze kalacak ve çürümesi için uzun bir zaman geçmesi gerekecek. Siz de en kaliteli narenciye soğuk hava depoları için firmamızı tercih edin. Memnun kalacağınızın güvencesini şimdiden verebiliriz.

Narenciye Ürünleri

Narenciye ürünleri, yani turunçgiller, portakal, limon, greyfurt ve mandarin olmaktadır. Narenciye ürünlerinin hasadı özenle yapılmalıdır. Turunçgilleri muhafaza etmeden önce, ürünlerin sağlıklı ve zararsız bir şekilde hasadının gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Örneğin, meyve kabuklarında, toplayan kişinin tırnak izleri olmamalıdır. Aynı zamanda, meyveleri büyük bir kaba ya da sandığa boşaltırken ezilmesi ve ağaçtan koparırken sapının kopması gibi kazalar olmamalıdır. Meyvelerin kabuğunda bile ufak bir zarar meydana gelirse, bu meyvenin çabuk küflenmesine ve yanındaki ürünlerin de hızlı çürümesine sebep olabilir. Bu yüzden, narenciye ürünleri toplayanlar her zaman çok dikkatli olmalıdır.

Narenciye Ürünlerini Paketleme

Narenciye ürünlerini paketlemek için belli aşamaları bulunmaktadır.

Bu aşamalar şöyledir;

  • Ürünler için ön yıkama ve ilaçlama
  • Sarartma işlemi
  • Ürünleri seçip ayıklama
  • Yıkama
  • Mumlama ve tekrar ilaçlama
  • Sınıflara ayırma
  • Boylama
  • Paketleme
  • Pazara gönderme

Bunlar narenciye ürünlerini paketlemeden önce gerçekleştirilen işlemler olmaktadır. Meyveleri iyi seçmek, yıkamak ve ilaçlamak oldukça önemlidir. Narenciye ürünlerini aldıktan sonra sizi narenciye soğuk hava deposu imalat firmamıza bekliyoruz.

Narenciye Ürünlerini Depolamanın Avantajları Nelerdir?

Narenciye ürünlerini soğuk hava deposunda saklamanın en önemli avantajlarından birisi, ağaçtaki kaliteyi, ürünü tüketene kadar korumaktır. Pazara düzenli olarak meyve yollanır ve maliyette istikrar elde edilir. İhracat için ise toplu bir şekilde narenciye ürünü temin edilebilir.

Narenciye Ürünleri Depolama Dereceleri Ve Süreleri

Mandarinler 3-4 derecede, 2 ya da 3 ay boyunca depolanabilirler. Portakallar 5-6 derecede, 5-6 ay kadar depolanabilirler. Greyfurtların 6-7 ay depolanabilmesi için gerekli olan derece 7-9 derece aralığındadır. Limonlar ise, 10-12 derece sıcaklıkta yaklaşık 7-8 ay süresince muhafaza edilebilirler. Siz de narenciye soğuk oda çeşitlerimiz ile ürünlerinizi uzun süre taptaze ve lezzetli bir şekilde koruyun.

Turunçgilleri Depolamanın Önemi

Firmamızın narenciye soğuk hava depoları sayesinde meyveleriniz ilk hasadı gibi taze kalacak. Başarılı ve sağlıklı bir şekilde hasat edilen yeterli şekilde yıkaması ve ilaçlaması yapılan narenciye ürünleri depolamak için çok uygundur. Firmamızın soğuk hava depoları, kafeler, restoranlar, oteller, barlar ve çeşitli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bizim soğuk hava depolarımız son teknolojiyle üretilmiştir.

Narenciye ürünlerinizi gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz. Soğuk hava deposunun derecesi ürüne göre ayarlanmalıdır ve muhafaza edilme süresi de ürüne göre değişmektedir. Uygun fiyatlı, kaliteli, uzun süreli ve sağlıklı depolama işlemi için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramıza ya da e-posta adresimize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.