Donuk Ürün Muhafaza Depoları

Donuk Ürün Muhafaza Depoları

Depolar konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerden bir tanesi de donuk ürün muhafaza depoları olarak bilinir. Donuk ürünler; kullanılması gereken zamanlarda donuk halden çıkarılarak kullanılması gereken, ancak bu zamana kadar buz halde kalması gereken ürünlerdir. Bu yüzden de donuk ürün soğuk hava deposu imalat esnasında gereken durumlara önem veriyoruz.

Donuk ürünler konusunda sağladığımız hizmetler hakkında; hangi hizmetleri sağladığımız, soğuk hava depolarımızın özelliklerinin neler olduğu, üretimi nasıl sağladığımız, bilinmelidir.

Donuk Ürün Muhafaza Depoları Konusunda Vermiş Olduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Donuk ürünler için kullanılacak olan muhafaza depoları konusunda, oldukça geniş çaplı hizmetler sağlıyoruz. Temel olarak; ürünlerin olması gerektiği gibi korunmasını sağlamak ve kullanıcıların fayda almasına yönelik olan bu hizmetlerimiz, insanlar tarafından bilinmelidir.

Vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir:

  • Donuk ürünlerin soğuk alanda kalmasına yönelik      olarak imal ettiğimiz, özel soğuk hava depoları hizmeti sağlıyoruz.
  • Soğuk hava depoları, donuk ürün kullanımına      yönelik olarak hazırlandığı için; tam donmamış halde bulunan ürünler,      depolarda çeşitli hasarlara neden olabilir. Bu yüzden belirli aralıklarla      depolarımızın bakımını sağlıyoruz.
  • Soğuk hava depoları, özel üretim ve yüksek      hazırlanma maliyeti gerektirdiği için; tercih etmek isteyen müşterilerimizin      zorlanmasına neden olabilir. Bu yüzden, hem maddi olarak en uygun      fiyatları hem de ödeme olarak çeşitli kolaylıkları sağlıyoruz.

Vermekte olduğumuz temel hizmetler bu şekilde olmakla beraber, müşterilerimizin beklentilerine en uygun olan tasarımları sağlama imkanı da sunuyoruz.

Donuk Ürün Muhafaza Depolarımızın Özellikleri Nelerdir?

Donuk ürünler; kullanım sağlanana kadar donuk halde kalması gereken, kullanımdan önce çözünme ve tekrar donma halinde zehirleyici etki yapabilen ürünlerdir. Bu sebeple de donuk halde kalmaları oldukça önemlidir. Depolarımızın en önemli özelliği, soğuk dengesinin insanlar tarafından ayarlanmasına olanak sunmasıdır.

Donuk ürünün kaç derecede kalması bilindiği zaman, insanlar tarafından soğukluk durumu bu dereceye getirilir. Bu şekilde ürünler en verimli şekilde korunur. Bir diğer özellik, depolarımızın hem içeriden hem de dışarıdan olacak şekilde kapatılmasına imkan sağlamasıdır. Soğuk hava depolarının; gereğinden uzun süre kalınması halinde sağlığa zarar verici olması, içeride kapalı kalacak insanlar için ölümcül olabilir.

Bu nedenle depolarımızın içeriden açılacak şekilde de ayarlandığı bilinmelidir. Bir diğer özellik ise soğuk hava depolarımızın kapasite durumudur. Muhafaza edilmek istenen donuk ürünler, depolarımıza rahat bir şekilde sığacak şekilde olabilir. Çünkü depo boyutları, müşterilerimizin isteğine göre ayarlanabilir.

Donuk Ürün Muhafaza Depoları Nasıl Üretilir?

Müşterilerimizin kullanması için üretiyor olduğumuz, donuk ürünlerin muhafaza edilmesi için depolar; isteğe bağlı özellikler olduğu zaman özel üretim olarak, diğer durumlarda ise seri üretim olarak hazırlanır. Bununla beraber, ürünleri dondurma soğuk oda üretim olanağı da sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz; yalnızca donuk ürünlerin korunması için değil, aynı zamanda dondurulması için de hizmetlerimizi kullanmış olur.

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.