Anahtar Teslim Soğuk Hava Depoları

Anahtar Teslim Soğuk Hava DepolarıAnahtar Teslim Soğuk Hava Depoları, Soğuk hava deposu, atmosfer kontrollü soğuk odalar, sarartma sistemleri, nemlen..

Nar Soğuk Hava Depoları

Nar Soğuk Hava DepolarıSoğuk depolarda depolandığında narın tazeliğini koruma süresi dikkate değer ölçüde uzar. Nar i&cce..

Çiçek ve Tohum Saklama  Soğuk Hava Depoları

Çiçek ve Tohum Saklama Soğuk Hava DepolarıÖzel soğutucu seçenekleri sayesinde düşük devirli fanlar yardımıyla çiçek, tohum ve ..

Kırmızı Et Soğuk Hava Depoları

Kırmızı Et Soğuk Hava DepolarıGünümüzde, besinlerin özellikle et ve et ürünlerinin çeşitli muhafaza yöntemle..

Unlu Mamül Soğuk ve Donuk Odalar

Unlu Mamül Soğuk ve Donuk OdalarSon yıllara bakıldığında unlu mamul imalat tesislerinin her geçen gün daha da geliştiğini görmekteyiz. ..

Süt Ürünleri Soğuk Hava Depoları

Süt Ürünleri Soğuk Hava DepolarıMuhafaza edilmek istenen ürünlerin fizyolojik yapıları bozulmadan belirli bir sıcaklık ile neme tabi tutularak..

Et-Balık-Unlu Mamül Şok Odası

Et-Balık-Unlu Mamül Şok OdasıEt, balık, unlu mamul, özel meyve ve sebze gibi birçok ürünün uzun süreli muhafazası ve ..

Proses Ortam Soğutma Alanları

Proses Ortam Soğutma AlanlarıGıda işletmeleri bulunduklara sektörün gerekliliği olarak soğuk alan, soğuk oda ve soğuk hava depolarına ihtiy..

Tıbbi ve Medikal Soğuk Hava Depoları

Tıbbi ve Medikal Soğuk Hava DepolarıBir süredir oldukça ilgi çeken ve gündeme oturan soğuk oda depoları, günümüzde pe..

Aşı Odaları

Aşı OdalarıMaddi ve manevi değeri yüksek olan aşıların erken bozulma riskini önlemek adına soğuk hava depolarında ve &oum..

Ev Tipi Soğuk Oda

Ev Tipi Soğuk OdaSoğuk odalar sadece sanayi kullanımı için değil, bireysel kullanım için de oldukça uygundur. Evde k..

Konteyner Soğuk Hava Deposu

Konteyner Soğuk Hava DeposuSoğutma sistemlerinden biri olan konteyner soğuk odaları taşınabilir özelliktedir. Sabit bir konum yerine farklı ye..

Dondurma Soğuk Hava Depoları

Dondurma Soğuk Hava DepolarıDondurma kolay eriyen dolayısıyla kolay bakteri üreten bir üründür. Dondurmanın düşük ısıl..

Donuk Ürün Muhafaza Depoları

Donuk Ürün Muhafaza DepolarıDonuk ürün muhafaza depoları, şoklama işleminden sonra hesaplanan uygun sürede çekirdek sıcaklıkla..

Soğuk Ürün Muhafaza Depoları

Soğuk Ürün Muhafaza DepolarıGıdalar belli sıcaklık değerlerinde saklandığında daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde bozulmadan muh..

Narenciye Soğuk Hava Depoları

Narenciye Soğuk Hava DepolarıNarenciye Soğuk Hava Depolarında; Portakal, Mandalina, Limon, Greyfurt gibi ekonomik değeri yüksek olan meyvelerini..

Tavuk Soğuk Hava Depoları

Tavuk Soğuk Hava DepolarıTavuk soğuk hava depoları, tavuk ürünleri ve etlerinin sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi ve saklanması i&..

Yumurta Soğuk Hava Depoları

Yumurta Soğuk Hava DepolarıYumurtanın saklandığı sıcaklık ne kadar düşük olursa raf ömrünün o kadar uzun olacağı kabul edi..

Elma Soğuk Hava Depoları

Elma Soğuk Hava DepolarıElma Soğuk Hava Depoları, Sistemleri ürün türü bakımından titizlikle imal edilmesi ve projenin her s..

Otel ve Restaurant Soğuk Hava Depoları

Otel ve Restaurant Soğuk Hava DepolarıOtel ve Restaurant Soğuk Hava Depoları, Yaş sebze ve meyve depoları, et ve donuk soğuk hava depoları, içecek soğu..

Catering Soğuk Hava Depoları

Catering Soğuk Hava DepolarıCatering Soğuk Hava Depoları, Cetaring sektöründe kullanılan gıda ürünlerinin saklama koşulları diğe..

Atmosfer Kontrollü Soğuk Hava Depoları

Atmosfer Kontrollü Soğuk Hava DepolarıAtmosfer Kontrollü Soğuk Hava Depoları, kullanıldığında depolanan ürünlerde fizyolojik süreç ..

Su Ürünleri Soğuk Hava Depoları

Su Ürünleri Soğuk Hava DepolarıSu Ürünleri Soğuk Hava Depoları; Muhafaza Sıcaklığı: 0°C / +4°C Su ürünlerinin 0°C sıcak..

Patates Soğan Soğuk Hava Depoları

Patates Soğan Soğuk Hava DepolarıPatates ve Soğan hasat edildiğinden itibaren yaşlanmaya başlayan gıdalardandır. Patates Soğuk Hava Depoları ve Soğan Soğ..

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.