Anahtar Teslim Soğuk Hava Depoları

Anahtar Teslim Soğuk Hava DepolarıSoğuk hava depoları birçok alanda ürünlerin uzun süre tazeliğini bozmadan muhafaza edilmesi amacıy..

Nar Soğuk Hava Depoları

Nar Soğuk Hava DepolarıNar üretimi yapan kişi ve kuruluşlar, nar kalitesini artırabilmek için toplanma sonrası soğuk hava depoların..

Çiçek ve Tohum Saklama  Soğuk Hava Depoları

Çiçek ve Tohum Saklama Soğuk Hava DepolarıÇiçek tohumları ekim zamanı gelene kadar uygun koşul ve ortamlarda saklanmazsa bozulup çür&uum..

Kırmızı Et Soğuk Hava Depoları

Kırmızı Et Soğuk Hava DepolarıKırmızı et soğuk hava depoları, gıda mevzuatı gereğince düzenlenmelidir. Kırmızı et soğuk hava depoları konusunda d..

Unlu Mamül Soğuk ve Donuk Odalar

Unlu Mamül Soğuk ve Donuk OdalarGıda alanında hizmetler veren otel, restoran, cafe ve buna benzer daha birçok yerde en çok ihtiyaç ..

Süt Ürünleri Soğuk Hava Depoları

Süt Ürünleri Soğuk Hava DepolarıSüt ve süt ürünleri sıcakta oldukça hızlı bozulabilen ürün tiplerindendir. Herkesin..

Et-Balık-Unlu Mamül Şok Odası

Et-Balık-Unlu Mamül Şok OdasıGıda ürün türlerinin bozulmadan, uzun süre saklanabilmesi için soğuk hava depolarına ihtiya&c..

Proses Ortam Soğutma Alanları

Proses Ortam Soğutma AlanlarıHer türlü gıda işletmesi yer aldıkları sektörün bir gerekliliği olarak soğuk oda, soğuk alan veya so..

Tıbbi ve Medikal Soğuk Hava Depoları

Tıbbi ve Medikal Soğuk Hava DepolarıTıbbi ve medikal soğuk hava depoları çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Soğuk hava depoları sıcaklık derecesini ..

Aşı Odaları

Aşı OdalarıAşılar oldukça maliyetli ürünlerdir. İnsan sağlığı için önemli olan bu ürünler &c..

Ev Tipi Soğuk Oda

Ev Tipi Soğuk OdaElektrik enerjisinin kullanılmaya başlamasıyla birlikte, endüstriyel ve bireysel kullanımlar için soğutucu c..

Konteyner Soğuk Hava Deposu

Konteyner Soğuk Hava DeposuBirçok çeşitte soğuk hava deposu sistemi bulunmakta olup çoğunun taşınabilir özelliği bulunmuy..

Dondurma Soğuk Hava Depoları

Dondurma Soğuk Hava DepolarıSoğuk hava deposu, bazı ürünler için kullanılmaktadır. Soğuk hava deposu sayesinde ürünlerin ..

Donuk Ürün Muhafaza Depoları

Donuk Ürün Muhafaza DepolarıDepolar konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerden bir tanesi de donuk ürün muhafaza depoları olarak bilinir. Don..

Soğuk Ürün Muhafaza Depoları

Soğuk Ürün Muhafaza DepolarıHassas gıdaların günümüzde her mevsim ve her koşulda koruyabiliyor ve tüketebiliyoruz. Bunların sakl..

Narenciye Soğuk Hava Depoları

Narenciye Soğuk Hava DepolarıNarenciye ürünleri soğuk muhafaza edilmesi gereken ürünlerdir. Bunun için kaliteli bir soğuk ..

Tavuk Soğuk Hava Depoları

Tavuk Soğuk Hava DepolarıBilindiği üzere tavuk eti ve tavuk eti ürünleri bakterilerin yayılması ve çoğalması için uy..

Yumurta Soğuk Hava Depoları

Yumurta Soğuk Hava DepolarıÜlkemiz de ve çoğu ülkede yumurta yıkanmaz veya yağlanmaz. Kümesten toplanan yumurtanın, tüke..

Elma Soğuk Hava Depoları

Elma Soğuk Hava DepolarıÜlkemizin birçok yerinde elma yetişmektedir. Elma yetiştiricilerinin ürünlerini daha uzun sür..

Otel ve Restaurant Soğuk Hava Depoları

Otel ve Restaurant Soğuk Hava DepolarıOtel ve restoran gibi alanlar daima müşterilerine kaliteli hizmetler sunma anlayışı içerisinde olurlar. Bunu..

Catering Soğuk Hava Depoları

Catering Soğuk Hava DepolarıGıda sektörü insan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğu için bu kurallar aslında belirli yasalar ve y&oum..

Atmosfer Kontrollü Soğuk Hava Depoları

Atmosfer Kontrollü Soğuk Hava Depolarıİnsanların hayatlarını devam ettirirken gereksinim duydukları veya sanayi sektöründe kullanılacak malzemelerin..

Su Ürünleri Soğuk Hava Depoları

Su Ürünleri Soğuk Hava DepolarıTazelik özellikle de yiyecek konusunda ve bozulmaya müsait olan ürünler için çok ö..

Patates Soğan Soğuk Hava Depoları

Patates Soğan Soğuk Hava DepolarıGenel anlamda patates soğan soğuk hava depoları olmazsa olmaz depolardır. Özellikle patates soğan üretim ve sa..

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.